Star Wars Rebels İle Jedi Haftası Başladı

Star Wars Rebels Yeni Bölümleri Gelmeye Başladı

Bundan yaklaşık olarak elli yıl önce Star Wars serisinin ilk üç filmi çekilmiş ve sinemalarda yayınlanmıştı. O günlerden bu günlere teknolojinin gelişmesiyle Star Wars filmlerinin birçok devam filmi çekildi. Son olarak geçtiğimiz yıllarda seriye devam etme kararı alındı ve bir dizi yeni filmle birlikte Star Wars geri döndü.

Ancak bütün bu yaşananlardan çok daha önce Star Wars filmleri çizgi film ya da animasyon film olarak televizyonlarda dizi şeklinde yayınlanmaya başlamıştı. Bu animasyonlardan ilki Star Wars The Clone Wars olarak yayınlanmış ve seyircilerden çok büyük ilgi ve sevgi görmüştü.

Bu animasyonda Star Wars’un ana karakterlerinin yaşadıkları animasyon olarak anlatıldı, aynı film serilerindeki gibi bu animasyon serisi Anakin’in karanlık güç tarafından ele geçirilmesi ile sona erdi. Daha sonra gelen Star Wars Rebel animasyon serisi ise hikayeyi gücün iyi yanı tarafından anlatıyor.

Star Wars Rebels Sona Doğru Geliyor

star wars rebels izle

Dört yıl önce başlayan Star Wars Rebels bu gün dördüncü sezonunun sonlarına doğru geldi. Geçtiğimiz hafta dördüncü sezon 10 ve 11. bölümleri yayınlanan dizi de artık büyük bir kırılma noktasına geliniyor ve esir tutulan Hera‘yı kurtarmaya çalışan asilerin başına çök kötü bir olay geliyor.

Bu noktadan sonra liderlik vasıflarını tekrar gözden geçirmesi gereken Ezra’nın Kenan ile ilişkisi başka bir boyuta evriliyor. Önümüzdeki hafta iki yeni bölümü daha gelecek olan animasyon dizinin seyircilerin aklındaki birçok soruya da cevap vermesi bekleniyor.

Dizinin dördüncü sezonunun ardından beşinci sezonun gelip gelmeyeceği ise tam olarak bilinmiyor. Bildiğiniz gibi Star Wars markası Disney’e satıldı ve bundan sonra film ya da dizi hakkında yayınlanacak bütün yeni haberler Disney yöneticilerine bağlı durumda. Eğer dizinin devam etmesi kararı alınırsa seneye de Star Wars Rebels ya da benzeri bir Star Wars animasyon dizisi izleyebiliriz.

star wars rebels izle

Bir önceki yazımız olan Haftanın En İyi Yabancı Dizileri İzle başlıklı makalemizde türkçe alt yazılı dizi izle, yabancı dizi izle ve yabancı diziler hakkında bilgiler verilmektedir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.