Haftanın En İyi Yabancı Dizileri İzle

Haftanın En İyi yabancı Dizilerini Harika Dizi Sitemizden İzle

Her hafta başka bir harika dizi yayına giriyor ya da yayında olan dizilerin yeni bölümleri yayınlanıyor. Kış aylarında genellikle evde vakit geçiriliyor bu nedenle çok fazla dizi ve film izleniyor ve bu dizilerin bir çoğu yabancı dizi oluyor.

Yabancı dizi izleyicisi az dahi olsa yabancı dilini geliştirebilmiş ve alt yazılarla film ve dizi izlemeye alışmış kişilerdir. Bu kişiler genellikle bağlandıkları bir dizi sitesini kolay kolay bırakmayan ve sevdiği dizinin bütün bölümlerini bu siteden izleyen kişiler de aynı zamanda.

Yabancı dizi sevenlerin en çok beğendiği site olan Harika Dizi sitemiz yeni yıla kaldığı yerden devam ediyor. Yabancı diziler kategorisiyle bu tür dizi izlemeyi sevenleri yalnız bırakmayan sitemizde bu hafta yayınlanan popüler dizilere gelin hep beraber bir göz atalım. Bir çoğu Türkçe alt yazılı olan yabancı dizilerimizin ilki American Crime Story.

American Crime Story 2. Sezon

american-crime-story-izle

Birbirinden bağımsız bölümlerle dizi sevenlerin beğenisini kazana American Crime Story 2015 yılında başlayan bir dizi. Dizi konu olarak Amerika Birleşik Devleteri’nde meydana gelen olağan dışı suçları ve suçluları konu ediniyor.

Büyün bölümleri birbirinden bağımsız olan dizinin en güzel özelliği her bölüm farklı bir konuyla izleyicilerinin karşısına çıkması. Dizi ilk sezonunda on bölümlük bir performans sergiledi ve başta Amerikalılar olmak üzere dünyanın her yerinden dizi sevenlerin takdirini kazanmayı başardı.

Kendisi gibi başlayan ve yine oldukça sevilen American Horror Story gibi uzun yıllar devam edecek gibi görünen dizinin 2. sezon 5. bölüm 15 Şubat’ta yayınlandı ve dizi sitemizde izlenebilir durumda. Keyifli seyirler.

DC’s Legends Of Tomorrow

legends-of-tomorrow-izle

DC Comics adlı film ve karikatür şirketinin kahramanlarının bir araya geldiği dizi Türkçe alt yazılı olarak sitemizden izlenebilir. Dizi yaklaşık üç yıl kadar önce başladı ve şu an 3. sezonun sonlarına gelmiş durumda.

Batman, Superman gibi dünyaca tanınan süper kahramanların yaratıcısı olan DC Comics‘in dizisi Legends Of Tomorrow özellikle ülkemizde de oldukça sevildi ve dizi sitelerinde yüksek izlenme oranları yakaladı. Arrow ve Flash gibi dizilerin yapımcıları tarafından yapılan dizinin 3. sezon 10. bölümüne sitemizden ulaşarak izleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Efsane Diziler Kendini Belli Eder - 4 başlıklı makalemizde la casa de papel, Person of Interest ve türkçe alt yazılı dizi izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.